Hakkımda

Pimi çekilmiş fikirleriniz için,
görsel muharebe desteği

Hayatta herkes başarılı olmak ister, 2008 yılındaki krizde çalıştığım reklam ajansı çalışan azaltma kararı aldı, o zamanlar 19 yaşlarımdaydım, bunu çok düşünmeden başka bir reklam ajansında grafiker olarak çalışmaya başladım, 2020 ilk çeyreğinde 1-2 sallantıda işime son verilmesi beni bu siteyi kurmaya ve kendi yolumda devam etmeme ön ayak oldu, zor zamanlarınızda yanınızda durması gereken firmalar bunu yapmayıp sizden kurtulmak istiyorsa zaten yanlış bir yerde zaman kaybetmişsiniz demektir.

Bu yazımı okuyorsanız demek oluyor ki size web sitesi hazırlayacağım, şu anda bulunduğunuz web sitesi 3-4 günde hazırladı. 3-4 günde hazırlanan internet sitesi bana müşteri kazandıracak, yeni dostlar ve yeni başarılar kazandıracak, kriz de olsa, hasta da olsam, zor günde, kötü günde, hastalıkta ve sağlıkta web sitem bana sürekli yeni dostlar getirecek.

İstiyorum ki insanların ihtiyaçlarına göre web siteleri tasarlayayım, onlara sanal mağazalar, para kazanacakları, yeni dostlar edinecekleri web siteleri tasarlayayım. Benim işim internet siteleri yapmak, sitenizi tasarlamayı çok isterim, sağlıklı ve mutlu günler dilerim.