Eynar Kimdir

Eynar Dış Ticaret olarak her biri alanında uzman ekibimiz, kendi ülkelerinde dış ticarette aktif uluslararası çalışma ortaklarımız, bilgi ve tecrübemiz ile firmaların ihtiyaçlarına göre Dış Ticaret danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Çeşitli sektörlerdeki güçlü uluslararası tecrübemizle, ekibimiz sizin bütün uluslar arası aktivitelerinize rehberlik sunar. Uluslar arası politikaları iyi anlayan ve eşsiz uluslar arası ekonomik bağlantı ve bilgi kaynaklarını iyi kullanıp bir sistemde toplayan firmamız şirketinize değer katmak, ürünlerinize daha fazla müşteri bulmak, markalaşmanıza katkıda bulunmak için size önerilerde, yönlendirmelerde ve bu amaçlar için kullanabileceğiniz bilgiler sunar.

Dış ticaret danışmanlığı sistemi olarak adlandırdığımız hizmetlerimizde müşterilerimizin istek, çalışma ve şartlarına göre kısmen veya tamamen aşağıda listenen konularda danışmanlık yapıyor ve işbirliği içerisinde yerli ürünlerin yurtdışına satışına yardımcı oluyoruz

·         Uluslararası markalaşma

·         B2B sitelerinde aktif tanıtım

·         Pazarlama stratejileri

·         Lojistik ve Gümrük danışmanlığı

·         Piyasa giriş stratejileri

·         Uluslararası kanun ve düzenlemeler hakkında bilgilendirme ve uyum

·         Fason çalışma ve çalıştırma opsiyonları

·         Pazarlama kanalları ve gerçekçi yaklaşımlar

·         Piyasa araştırmaları, Nicel teknik ve niteliksel araçlar

Dünyanın çeşitli şehirlerindeki bilgi kaynağı ve çalışma ortaklarımız zaman zaman şartlar oluştuğunda birebir iş görüşmeleri yapmakta ve elde ettiğimiz bilgiler karşılığında sistemimizdeki firmaları direkt yönlendirmekte veya onlar adına biz hareket etmekteyiz.

Yine hizmet sunduğumuz müşterilerin üretim alanına göre yurtdışında oluşabilecek yatırım fırsatlarından müşterilerimizi haberdar etmekte ve yönlendirmekteyiz. Kararı size bırakmakla birlikte müşterilerimizi her zaman asiste etmekteyiz.

Potansiyel alıcılarla planlanan ve ani gelişen iş görüşmelerimizde sistemimizdeki işe uygun müşterilerimizin ürünlerinden haberdar etmekte ve uzman ekibimiz tarafından sürekli olarak pazarlama fırsatlarını takip etmekteyiz.

Hizmetlerimiz ile aylık ve yıllık sabit ücretle müşterilerimize danışmanlık hizmeti sunuyor veya Dolaylı Ticaret danışmanlık hizmeti kapsamında iş ortaklarımızın ürünlerini direkt olarak kendimiz ihraç ediyoruz. Daha çok halihazırda ihracat yapan mevcut bir müşteri grubu olupta yoğun iş temposunda yeterince vakit ayıramayan kimi zaman planlama için vakit ve organizsyon eksikliği nedeniyle daha fazla tanıtım imkanı eksikliği hisseden, yeni Pazar araştırması için bütçe ayırmayan veya ayıramayan firmalara uygundur.

Tüm hizmetlerimiz yıllık sözleşme kapsamında verilmektedir.

Bizler maliyeti yıllık 400.000 doları geçen bir organizasyonu siz değerli firmalarımıza maliyeti aynı oranda dağıtarak çok daha düşük bir maliyette sunarak ülke ihracatına katkıda bulunuyoruz. Bu hizmeti sunarak rekabeti kendi içimizde değil dış ülkelerdeki rakiplerimiz ile yapıyor ve Dünya ticaretinden firmalarımızın aldığı payı arttırmayı hedefliyoruz. Bu organizasyonu size sunarken yaptığımız işten duyduğumuz memnuniyeti müşterilerimizede yansıtıyor ve her geçen tecrübelerimize daha da önemli tecrübeler katılıyoruz.

Sizlerin de hizmetlerimizden yararlanmak ve bizimle işbirliği içinde çalışmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişe geçmek. Kendinizi, firmanızı, hedeflerinizi ve ürünlerinizi tanıtan kısa bir yazı ile bizimle iletişime geçin. Ekibimiz en kısa sürede size özgü bir çalışma ile geri dönüş yapacaktır. 

Ana Sayfa | Hakkimizda | Uyelik | Banka Hesap No | Odeme Bildirim Formu | Iletisim Bilgileri